Украина

Экспедиции   Африка   Азия   Проекты   Видео   Фото   Снорклинг   СМИ  


Скільки б я не їздив світом, у яких куточках планети не побував, яких пригод не випробував? Але тільки вдома, в Україні, найпростіші й звичайні речі, як шелест листя в лісі, гладь тихої води та промінь сонця на заході сонця, дуже дорогі моєму серцю. У дитинстві мріяв стати мандрівником, а став кандидатом історичних наук. "Історія - наставниця життя" - сказав Ціцерон. Зв'язавши воєдино знання історії та любов до подорожей, я вже понад 15 років знайомлю всіх бажаючих із найнезвичайнішими та найкрасивішими місцями в Україні! Wild Traveler пропонує Вам разом досліджувати красу  України! Вибирайте, що Вам довподоби: нестандартні екскурсії, активні тури та подорожі вихідного дня на будь-який смак.
.


Видео туры в самые красивые места Украины: Это самые интересные путешествия и приключения от Wild Traveler. Сплавы по Днепру, Корсунь-Шевченковский заповедник, Полесская Швейцария, парк Александрия.

смотрите также - Азия

на главную.

Про меня

тел. 066 712 53 03
mail: rafmir@ukr.net

Интересно

Экскурсии по Киеву: На байдарках на "Остров серых цапель" подробнее

Непутевые заметки: За золотым руном в Аскания-Нова подробнее

Туры выходного дня: Экскурсия выходного дня в дендропарки «Александрия» и « Софиевка» подробнее

Активные туры: Активный отдых: Тур на байдарках «Зачарована Десна». подробнее

Публикации: А в майском Буковеле “ВЕСЕЛО 2015”! подробнее

Like us on Facebook

Активный отдых: Крым, Кавказ, Карпаты, Алтай. Походы, рафтинг, конные туры. Каталог туристических сайтов. Туры по Украине - Рейтинг 4.7 із 5 , отзывов 38 , голосов 145